98-21-66431060+

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
درباره ما

شرکت گلبار نوید بهار (GNB) ؛ سومین فرزند خانواده گلبار است  که از سال 1388 در زمینه افزودنی های خوراک دام و طیور در حال فعالیت می باشد. خانواده ای که سرلوحه اش صداقت ؛ ارزش آفرینی و بهبود مستمر فرآیندهاست.
ما بر این باوریم که محیط زیست ؛ مهمترین چالش بشر در قرن 21ام  می باشد , به همین دلیل در لوگو شرکت از علائم برگ و گندم استفاده نموده ایم تا این شرکت تمام تلاش خود را جهت ایجاد محیط زیستی بهتر و زندگی سالم تر بکار برد.
به مشتریانمان اطمینان می دهیم ، همواره دنبال راه حل های خلاقانه خواهیم بود تا از طریق تغذیه سالم , کارآمد و کارآی  دام و طیور ، کسب و کار موفق تری را برای مشتری خود رقم بزنیم. هدف ما طراحی روشهای نوین و کاربردی در بهبود تغذیه و محیط دام و مقابله با چالش های آینده می باشد که بر پایه تلاش مستمر خلاق و احترام به محیط زیست است.
علم و تخصص ما در اختیار نیازها و نگرانیهای مشتریان است. این اصول به ما انگیزه و توان یافتن روشهای بهتر را در جهت سلامتی غذای جامعه و بهینه سازی محصولات می دهد.
ما بر اساس خط مشی شرکتمان، محصولاتی با بهترین کیفیت و خدمات پیشنهاد می دهیم.

ما عمیقا معتقدیم برای کیفیت پایانی وجود ندارد و از اینروست که با تولید و توزیع محصولات جدید دنبال بهتر و بهتر شدن هستیم.

ما در راستای رسالت علمی شرکت سالانه حامی چندین تحقیق کاربردی توسط متخصصین نامدار از بهترین مراکز دانشگاهی دام و طیور کشور هستیم.
رضایت و شادابی مشتریان بزرگترین سرمایه شرکت می باشد و برای ایجاد اعتمادی متقابل و عمیق با مشتریان تمام تلاش خود را جهت رفع نیازهای آنها قرار می دهیم و حضور همیشگی در کنار آنها را وظیفه خود می دانیم.از اینروست که ما محصولات خود را با قیمتی مناسب و کیفیت عالی ضمانت می کنیم .

همکاران ما در شرکت متخصصان علمی و آگاه به بازار دام و طیور می باشند. به همکارانمان همانند اعضای یک خانواده افتخار می کنیم و در راه رسیدن به چشم اندازهای آینده همه با هم با عشق تلاش می کنیم.
از تمامی مشتریانی که گلبار نوید بهار را با نظرات ارزشمندشان حمایت می کنند کمال تشکر و قدردانی را داریم.

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن