98-21-66431060+

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سالومگا

امتیاز مشتریان

 

نام محصول:

سالومگا (امگا-3 طیوری)

محصول شرکت AGRITECH ایرلند سالومگا چیست؟

امگا3 مهمترین ماده مغذی موجود در سالومگا است.اسیدهای چرب امگا-3 از جمله اسید های چرب ضروری برای طیور هستند و موجب بهبود عملکرد رشد، بهبود عملکرد تولیدمثلی خروس ها و ترمیم استخوان پا و استحکام استخوان جناغ می شوند. سالومگا غنی از امگا-3 و از روغن ماهی سالمون به صورت محافظت شده تولید شده است و جهت جلوگیری از اکسیداسیون حاوی آنتی ­اکسیدان­های طبیعی است. این محصول به همراه منابع گیاهی دارای حداقل میزان پراکسید می­باشد. امگا-3 در سالومگا حاوی نسبت مساوی از ALA، DHA و EPA است و بهترین نسبت از اسیدهای چرب امگا-6 به امگا-3 را برای جیره فراهم می آورد. این محصول علاوه بر افزایش سلامت حیوان موجب غنی سازی تولیدات حیوانی با امگا-3 می شود.

سالومگا را می توان به عنوان یکی از منابع مهم برای تولید مواد غذایی فراسودمند مانند گوشت و تخم مرغ حاوی امگا-3 در جیره ها گنجاند.

اسیدهای چرب امگا-3 اهمیت بسیار زیادی در عملکرد طیور دارند همچنین در جلوگیری از کاهش رشد ناشی از بیماری های گوناگون، بهبود عملکرد جوجه های گوشتی، بهبود باروری در خروس های مادر، استحکام استخوان ها بویژه استخوان پا نقش دارند. استفاده از سالومگا به عنوان منبع غنی از امگا-3 ، نسبت امگا-3 و امگا-6 را متعادل میکند و منابع اسیدهای چرب بلند زنجیر DHA و EPA که در هیچ یک از روغن های گیاهی وجود ندارند را در خوراک حیوانات تامین می کند.

 

گلبار نوید بهار
سالومگا

سالومگا

 

سالومگا

شرکت گلبار نوید بهار به عنوان یک متخصص در زمینه افزودنیهای خوراک دام و طیور و آبزیان ؛ پس از ثبت این محصول در سازمان دامپزشکی کشور به عنوان نماینده انحصاری، نسبت به توزیع کالا و پشتیبانی فنی مشتریان همت می گمارد.

این محصول می تواند در مرغداریهای تخمگذار برای غنی کردن تخم مرغ با امگا-3 و درفارمهای مادر گوشتی ، فارمهای مادر بوقلمون و فارمهای مادر بلدرچین برای بالابردن درصد باروری ابزاری ویژه باشد.

 

سالومگا

لطفا علاقمندان سالومگا برای گرفتن قیمت سالومگا و شرایط تحویل سالومگا با بخش فروش گلبار نوید بهار در تماس باشند.

میزان مصرف :

20 کیلوگرم در تن خوراک طیور

یا طبق نظر متخصص جیره نویسی تراز نسبت امگا3 تنظیم گردد.

جهت دانلود کاتالوگ فارسی این محصول اینجا کلیک کنید.

جهت رویت کلاس آموزشی آفلاین این محصول در آپارات اینجا کلیک کنید.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “سالومگا”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن